Navigacija

Glavni meni

30
Sub, Ruj
0 Novih vijesti

Obnovljena kapela župnog doma u Jelenju

Prigodna izložba u staklu, povodom Mihoje...

Komunalni info
Tipografija

Župa Jelenje je uz pomoć donatora i pokrovitelja obnovila kapelu župnog doma u Jelenju.

- Novi prozori i vrata postavljeni su prije nekoliko mjeseci, a nedavno je kapela prigodno oličena na čemu zahvaljujem Vladimiru Radetiću – Moriću i Branku Haramiji koji su radove volonterski izveli, kazao je vlč. Ivan Milardović, župnik u Jelenju.

U kapeli župnog stana u proteklom je vremenu organizirana i prigodna izložba, a prema potrebi, naročito u zimskim mjesecima redovito se održavaju euharistijska slavlja.

- Svake godine se trudimo napraviti izložbu i uvijek nastojimo izvući nekoga vrijednog i kreativnog iz naše Župe i naše Općine, a takvih ljudi zaista imamo jako puno. Ove je godine svoju izložbu, povodom Mihoje, u kapeli župnog stana imao gospodin Robert Lopac koji se baci oslikavanjem čaša od stakla te tim putem izrađuje prekrasne radove, kazao je vlč. Milardović, dodajući kako su radovi u staklu bili inspirirani biblijskim motivima, kao i motivima jelenjskog kraja.

Iz proračuna Općine Jelenje u ovoj godini izdvojeno je 30 tisuća godina za redovite aktivnosti Župe Jelenje.


Ove internetske stranice koriste kolačiće kako bi osigurale bolje korisničko iskustvo i funkcionalnost stranica.